#1 2012-01-12 19:43:11

2patrol2

Nowy użytkownik

Zarejestrowany: 2012-01-12
Posty: 1
Punktów :   

Turniej międzyforumowy 3v3

Siemka wpadłem na fajny pomysł żeby stworzyć turniej międzyforumowy. Chodzi oto że z kilku forum będą się zgłaszać drużyny. Ilość drużyn jak na razie nieograniczona tyle ile się zgłosi tyle będzie. Jak będzie już ileś tam drużyn zamknę zapisy i zrobię grupy z grup będą wychodzić raczej 2 drużyny. Żeby były sprawiedliwe grupy to będę losował kto w jakiej będzie i podam tutaj grupy i numery gg żebyście mogli nawiązać kontakt. Wiem że jest teraz liga ale mecze te nie będą się nasuwały na ligę ponieważ zrobię tak żebyście mieli dużo czasu na rozegranie ich. Coś podobnego do polish cup czy jakoś tak to się nazywało, tylko że tam brały udział najlepsze drużyny a tutaj różne nie tylko najlepsze.Mam nadzieje że będzie wam to się podobać i będzie ambitne zaangażowanie żeby wygrać i proszę żebyście nie wyzywali się bo to jest nie potrzebne. Jeszcze rozmyślam nad tym żeby było dużo szans to zrobię tak że będzie mecz i rewanż ale to jeszcze nie jest pewne.Jak co turniej ten będzie utworzony na http://www.haxball.gr/. Czemu macie dać kadrę zespołu żeby na innych forach nie zdarzyło się tak że gracz będzie grał w 2 drużynach.Bym zapomniał król strzelców będzie też wyłoniony
Zasady:
1.Gramy 2x7 minut jak będzie remis to nie gramy dogrywkę a w szczebelkach już to się zmieni.
2. Drużyna musi liczyć przynajmniej 3 graczy.
3. Nie stawienie się na mecz na określony termin grozi walkower dla drużyny przeciwnej.
4.Gdy zespół się nie zjawi proszę o screena z rozmowy gg z linkiem do haxa.
5.Inną datę proszę ustalać między sobą .
6.Po golu albo w przerwie można zmieniać zawodników
7.Meczę Rozgrywamy na boisku Big
8. Proszę nagrywać meczę i wstawiać na forum nagranie oraz podawać strzelców
9. Przy nazwie teamu należy napisać nr gg trenera i kadrę zespołu

Pozdrawiam i już życzę wam miłej zabawy i gry na poziomie dobrych graczy

Offline

 

Stopka forum

RSS
Powered by PunBB
© Copyright 2002–2008 PunBB
Polityka cookies - Wersja Lo-Fi


Darmowe Forum | Ciekawe Fora | Darmowe Fora
www.tibiaworldots.pun.pl www.nowahootainn.pun.pl www.heaven-rp.pun.pl www.1ooproyt2.pun.pl www.allfriends.pun.pl